שאלה בנושה של ביישו מהחברה באה אני עובד - פורום משאבי אנוש ושכר

שאלה חדשה
 • מתן

  נשלח ע"ימתן 17:01, 28 במאי 2012

  שלום אני עובד בחברת תקשורת בתור נציג שירות לקוחות . עכשיו אצלינו בעבודה שומעים הקלטות שיחה למען ביקורת. שאלה לי העם מותר למנהל המוקד להשמיע שיחה שלא היתה טובה והיא שלי לאחר שאמרתי לו שהוא מבייש אותי . וכמובן לאחר מכן הוא עשה את זה שוב בתדריך הבא. לאחר שאמרתי לו בהוגעה מפורטת שזה מבייש אותי הוא המשיך להציג את זה. ולא התיחס אליי. עכשיו אני יודע שחתמתי על זה שיכולו להאזין לי לשיחות ביקורת ושישמעו הקלטות שיחה שלי . האם עם חתמתי על דבר כזה זה מאפשר להם להמשיך את הדבר הזה למרות שאני ביקשתי מהם להפסיק עם זה כי זה מבייש אותי כי אני נציג שהרבה זמן במוקד והקול שלי מוכר להרבה נציגים וותיקים וגם חדים ובמסדרונות שלהעבודה כולם אמרו לי איזה פאדיחות הם לא היו צריכים להשתמש בהקלטה הזאתי וכמובן צחקו עליי על כמה פראייר אני שנתתי לנם להשתמש בזה לללא ידיעתי כמובןץ עם ניתן לעשות משהו עם זה למרות שאני חתום שהם רשאים לשמוע שיחות הקלטה לצורך בקרת האיכות . והם הציגו את זה מול כ הנציגים שיש אמלינו במוקד ובעוד מוקדים מסביב בתחום שלי. גם למרות שביקשתי לא בסמס ?

  השב
 • 10:51, 1 ביוני 2012

  לא המעסיק אסור לו לביישך ובטח שלא להלבין פניך ברבים, וגם לא לפגוע בכתבודך. אם מכתב ממך אינו משנה את המצב, פנה לעו"ד העוסק בלשון הרע שיסייע לך.

  תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.