• 1 בספטמבר 2013

  שבר בחופשה

  במהלך חופשה באילת בתאריך 16/07/13 ביתי בת 13 שברה את שורש כף היד תוך כדי החלקה. על הקרח באייס מול אילת פוננו לבית חולים שם בהרדמה מקומית החזירו את היד למקום וגיבסו הגבס הורד בתאריך 06/08/13 והיא עדיין בטיפוליי פיזיוטרפיה יש לי אישור מהחובש של הקניון למיקרה ומצוין שהמקרה יועבר לחברת הביטוח האים יש מקום לתביעה ואת מי

  1 בספטמבר 2013
 • 3 בספטמבר 2013

  שבר בחופשה

  בכניסה להחלקה לא קיבלנו שום הדרכה מיוחדת כמה דקות לאחר שביתי החלה בהחלקה נפל עליה ילד וכתוצאה מהנפילה היא שברה את שורש כף היד יש לי אישור מהחובש במקום לא סופקו שום אביזרי בטיחות כמו מגנים או קסדה רק נעלי החלקה כך שנראה לי שיש מקום לרשלנות של המקום. אשמח לשמוע את חוות דעתך

  3 בספטמבר 2013
  • 3 בספטמבר 2013

   שבר בחופשה

   ניר שלום

   במקומות כמו זה שבנדון קיימות הנחיות בטיחות למניעת תאונות או אירועים חריגים. אמנם קיים סיכון טבעי מכוח הפעילות עצמה, אך יש לנקוט באמצעים נוספים לשם שמירה על בטחון המשתתפים ( כגון מסלול ההחלקה והשתוללות מחליקים אחרים). אתה מתאר מצב בעייתי אך עדיין, חסרים לי פרטים נוספים על מנת לתת חוות דעתי הסופית לעניין. אנא צור קשר במייל yoav@bbilaw.co.il או בטלפון 0775603088 לצורך כך.

   .

   3 בספטמבר 2013
 • 3 בספטמבר 2013

  שבר בחופשה

  ניר שלום
  על מנת לדעת האם יש מקום לתביעה כנגד חברת הביטוח של המקום, עליי לדעת פרטים נוספים על נסיבות התאונה, ההדרכה שקיבלתם במקום, ציוד ההגנה שסופק וכו'. רק אז ניתן יהיה לבחון האם קיימת רשלנות כלשהי מצד המקום אשר הובילה לנזקי בתך.

  ככל הנראה יש מקום לפנות לחב' הביטוח המבטחת את כלל תלמידי ישראל בפוליסת תאונות אישיות לאור הזמן בו היתה בתך באי כושר, החזר הוצאות מסוימות שנגרמו לכם וככל שתיוותר נכות בידה של בתך- אף בשל עניין זה.

  אזדקק לפרטים נוספים.. ניתן אף במייל.

  מכל מקום אאחל לכם בריאות וחג שמח

  3 בספטמבר 2013
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?