נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד לירן אוחיון

0
שנות נסיון
עברית
עברית
מורדי הגיטאות 12 קרית אתא
מורדי הגיטאות 12 קרית אתא

עו"ד לירן אוחיון עוסק בדיני משפט פלילי ובעל ניסיון רב בייצוג תיקים פליליים מגוונים. לקוחותיו מקבלים ליווי צמוד ואישי לאורך כל התהליך – משלב החקירה המשטרתית דרך ייצוגם בהליכי המעצר, השימוע, בבית המשפט ובמידת הצורך גם בערכאות הערעור. עו"ד אוחיון נוקט בכל האמצעים ואף משתף פעולה עם גורמים מקצועיים כדי לייצג אתכם באופן הולם ולהשיג תוצאה מקסימאלית!

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד לירן אוחיון מאמין כי לכל אדם מגיע ייצוג משפטי הולם. בהתאם להשקפה זו, הוא בחר להתמקצע בעולם הפלילי, על כל המשתמע מכך: ייעוץ בטרם חקירה משטרתית, ליווי במהלך החקירה ובהליכי מעצר, ייצוג בהליכי שימוע טרם הגשת כתב אישום, ניהול התיק בבית המשפט בערכאה ראשונה וכן בערכאות הערעור. כמו כן, בידיו היתר מיוחד מאת כבוד השופט אליעזר ריבלין, לשמש כסנגור בבתי הדין הצבאיים.

 

ניסיון עשיר בניהול תביעות פליליות מכל הסוגים

את התמחותו ביצע עו"ד אוחיון אצל כב' סגן הנשיא - השופט חגי טרסי, במחוז מרכז. בהמשך דרכו שימש כסנגור במשרדים מובילים בתל אביב וכיום הוא מנהל משרד משלו.

לאורך השנים עו"ד אוחיון ייצג לקוחות רבים שהיו חשודים בעבירות פליליות מכל הסוגים: עבירות המתה, עבירות רכוש, עבירות סמים, עבירות מין ועוד. על מנת לספק את התוצאות האופטימליות עבור לקוחותיו, שיתף פעולה עם משרדי עורכי דין מובילים וגורמים מקצועיים אחרים. כך הצליח לזקוף לזכותו הצלחות רבות.

 

 פעילויות מיוחדות ותפקידים נוספים

·         עו"ד לירן אוחיון חבר בוועדה לעניינים פליליים בתל אביב, וחבר בפורום הארצי הפלילי של לשכת עורכי הדין.

·         בעבר, שימש עו"ד אוחיון כמתרגל ועוזר מחקר בתחום המשפט הפלילי ובתחום דיני הראיות, והיה יד ימינם של מרצים באוניברסיטאות הנחשבות ביותר בישראל.

·         עו"ד אוחיון פירסם מאמרים רבים בתחום הפלילי, אשר זכו להערכה רבה מאת אנשי מקצוע בכירים בתחומו.

 

רקע אקדמי

עו"ד לירן אוחיון סיים את לימודי התואר הראשון במשפטים בהצטיינות יתרה. הוא דורג באחוזון הראשון במחזורו וזכה להצטיינות הדיקן במהלך כל שנות התואר. מגמת ההצטיינות נמשכה גם בתואר השני, שקיבל במסגרת המסלול הישיר לדוקטורט. לעו"ד אוחיון תעודת  התמחות מיוחדת במשפט הפלילי, ובפרקטיקה הפלילית.

 

עו"ד אוחיון פועל מתוך תחושה של שליחות, תוך התנהלות מקצועית, התייחסות דקדקנית לכל פרט ופרט ועדכונו השוטף של הלקוח בכל שלב. אתם מוזמנים ליצור קשר עם המשרד ולתאם פגישת ייעוץ.