open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 4 בספטמבר 2014

            סעיף 14

            סעיף 14- מופרשים עבורי לקרן פנסיה מקיפה האחוזים הבאים:5% תגמולים 8.33% פיצויים. (ניכוי עובד=7%)
            תחת הסכם קיבוצי צורפנו מזה כמה שנים לסעיף 14. 100% במקום פיצויי פיטורים.
            השאלה- האם לאור האחוזים המופרשים, תקין?

            4 בספטמבר 2014
          • מנהל הפורום אורית רוזן - אור, עו"ד 15 בספטמבר 2014

            סעיף 14

            בנוסח האישור הכללי הקובע אם המעביד פטור מהשלמת פיצויי פיטורים על פי סעיף 14 נקבעו תשלומי המעביד לקרן הפנסיה אשר אינם פחותים מ 14.33%, 12% אם בנוסף גם תשלום להשלמת פיצויי פיטורים או לפוליסת ביטוח לפיצויים בשיעור של 2.33%.
            או תשלומי המעביד לפוליסת ביטוח מנהלים אינם פחותים מ -13.3% מהשכר אם המעביד משלם בעד עובדו בנוסף לכך תשלומים לביטוח אובדן כושר עבודה בשיעור הדרוש להבטחת 75% מהשכר לפחות או בשיעור של 2.5% מהשכר לפי הנמוך מביניהם.

            15 בספטמבר 2014
          שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form